TJ Sokol Maleč

DLOUHÁ VES B -MALEČ  2:3 (0:3)
branky: Ves - 55., 65, Maleč - 3. Kníže, 8. Hromádka, 40. Langer

sestava: Křivský - Černín, Šemík, Gajdorus, Pospíšil (46. Mareček) - Hájek, Langer, Hromádka, Aubus - Marek T., Kníže (70. Marek P.)

Malči opět patřil začátek utkání. Po skvělé akci Aubuse však ještě branka nepadla. To se změnilo hned ve třetí minutě, když se skvěle prosadil Kníže a nedal brankáři šanci. Hned na to domácí opět propadli v obraně a po centru agilního Aubuse zazvonilo pouze břevno a následnou dorážku poslal Kníže jen těsně nad. V osmé minutě zahrávala Maleč přímák od lajny, ke kterému se postavil Hromádka a k překvapení všech zapadl balon přímo do šibenice. Poté co spálili své šance Marek, Hájek a Kníže, se před poločasem opřel do balonu Langer a nádhernou střelou vymetl pavouky i z druhé šibenice domácího brankáře. Poločas tak skončil výsledkem 3:0 pro  hosty a jednoznačnou převahou. Domácí se dostali pouze do jedné náhodné šance a vypadalo to na debakl. Druhá půlka začala předpokládaným náporem Malče, ale když své šance neproměnil ani Kníže ani T.Marek osmělili se domácí. Po chybě v obraně snížili a začal nepochopitelný obrat. Chvíli po obdržené brance přišla další hrubka a rázem byl stav 2:3 a na hřišti jen jeden tým, Dlouhá Ves. Hosté přestali hrát kombinačně, pouze nakopávali balony dopředu a spoléhali na brejky. Domácí si vytvořili hned několik gólovek a jen skvělé zákroky golmana drželi Maleč ve hře. Když se před koncem neprosadil T.Marek, přišel závěrečný nápor domácích, který vygradoval po červené kartě pro posledně jmenovaného za druhou žlutou. Ani tento nápor vše nic nezměnil na konečném výsledku a tak si Maleč připsala první výhru..
trenér: První půlka byla jednoznačná a měli jsme dát minimálně 5 gólů. I tak jsme měli dostatečný náskok a nemuseli se nervovat. Bohužel po obdržené druhé brance jsme přestali hrát a jen se soustředili na obranu což byla jedna z hlavních příčin tlaku domácích. Děkovat mužeme hlavně brankáři, že jsme dotáhli výsledek až do konce. Za první půlku mužu pochválit naprosto všechny, za druhou snad jen neúnavné záložníky Aubuse s Hájkem, Langera, Marka a veterána Hromádku.