TJ Sokol Maleč

MALEČ - MÍROVKA B  2:1 (1:0)
branky: 32., 78.. Syrový - Mírovka: 83.

sestava: Křivský - Michalíček (68. Černín), Šemík, Šimon, Pátek - Hájek, Langer, Hromádka, Aubus (51. Němec) - Syrový, Marek T. (83. Mareček)

Utkání začalo jako vždy náporem Malče, který tentokrát nevedl ke gólu. Hosté se do 20.minuty nedostali do větší šance, až po několika zmařených šancích domácích přišla tutovka Mírovky, kterou bravurně zlikvidoval Křivský. Dále pokračoval nápor domácích a přišel i gól. Po rohu Hromádky se hlavou trefil Syrový. Do poločasu zahodili své šance ještě Aubus, Marek, Hájek a Syrový, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Do druhé půlky vsoupila Maleč znovu náporem, ale naprosté tutovky Aubuse, Marka, Langera a Syrového zůstali nevyužity. Když svoji šanci znovu nevyužil ani Langer, vypadalo to, že přijde nápor hostí, ale opak byl pravdou. Po rychle akci se uvolnil skvěle hrající Syrový a nedal brankáři šanci. Už to vypadalo, že se utkání vklidu dohraje, když se z ojedinělé šance trefila Mírovka a přišlo znovu drama. Několik rohů po sobě ale Maleč ustála a tak se mohla radovat z hubené, ale naprosto zasloužené výhry.

trenér: Výhra zasloužená, ale výsledek absolutně neodpovídá předvedené hře. Spousta zahozených tutovek nás může příště mrzet. Na druhou stranu body se počítají a my si je zasloužili a také uhráli. Hlavně druhou půlku dobře fungovala obrana a po celé utkání jsme měli převahu směrem do předu. Perfektně spolupracovala útočná dvojice Syrový - Marek a také Hromádka s Langerem uprostřed. Škoda je zranění Aubuse, doufejme že nebude dlouhodobé. Pochvalu zaslouží celé mužstvo v čele se skvěle chytajícím brankářem. Pokud do příště zlepšíme koncovku, mužeme pomýšlet na mnohem klidnější a jednoznačnější utkání.

Dnes již byli 22 visitors (106 hits) zde!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?