TJ Sokol Maleč

MALEČ - VEPŘOVÁ 2:0 (1:0)
branky: 20. Langer, 61.  Hromádka

sestava: Křivský - Tomášek, Šemík, Šimon, Michalíček - Hájek, Langer, Hromádka, Němec - Hajšman, Černín (65. Mareček)

Utkání začala Maleč dobře a nepustila Vepřovou do ničeho podstatného. Sama byla nebezpečná což se ukázalo i na změně stavu, když se trefil kapitán Langer. Do poločasu se i přes tlak domácích nic nezměnilo. V druhém poločase se herní projev nezměnil a po góle Hromádky to bylo 2:0, ale to bylo bohužel vše. I díky dvěma neuznaným gólům Hajšmana a spoustě neproměněných šancí. Maleč si tak připsala další a nutno říci že zaslouženou,  domácí výhru

trenér: Zodpovědný a bojovný výkon přinesl zaslouženou výhru. Škoda jen, že stále nedáváme šance, výsledky by mohli být mnohem vyšší.