TJ SOKOL MALEČ - mistráky: Č.Bělá - Maleč
TJ Sokol Maleč

ČESKÁ BĚLÁ - MALEČ 3:1 (1:1)
branky: Bělá 20., 60. a 91. - Maleč 30. Langer
sestava: Aubus - Tomášek, Šemík, Hromádka, Hájek - Kníže, Langer, Gajdorus, Šimon (55. Hajšman) - Marek T., Němec (35. Pátek)

Zápas začal pro Maleč dobře, ale svůj nápor po dvou sólech Marka neproměnila v gól. Poté, co spálil svoji šanci i Langer se domácí osmělili a první vážnější šanci proměnili v první branku. Maleč nesložila zbraně a pokračovala v útočení a odměnou bylo vyrovnání po závaru a dorážce Langera. Poté spálili svoji šanci i Hromádka s Pátkem a šlo se do kabin za stavu 1:1. Druhou půli jsme začali také dobře, ale opět bez proměnění šancí. Když v 55.min. utekl Šimon a byl faulován před vápnem, všichni čekali červenou kartu. Rozhodčí dal pouze žlutou a to ještě na nálehání hráčů. Tento "omyl" rozhodil hosty a po obrovské chybě stopera Hromádky se náhle domácí  ujali vedení. Maleč vrhla vše do útoku, ale opět nebyla schopná zakončit gólově. Poté se několilrát vytáhl útočník v bráně hostí, zastupující Aubus. I díky jeho výkonu se mohla Maleč pustit do závěrečného náporu, ale po zahozených šancích Hájka a především Pátka se ujal brejk Bělé a v 90té minutě byl tak ustanoven konečný výsledek 3:1. Pochvalu si krom golmana Aubuse nezaslouží ni jeden z 12ti hráčů. Do příštího zápasu je třeba se poučit a začít proměnovat šance, protože bez gólů se vyhrávat nedá!

Dnes již byli 21 visitors (40 hits) zde!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?