TJ SOKOL MALEČ - FUTSAL 2011-12
TJ Sokol Maleč

 

1. Třída HB - Futsal Maleč 2011/12
Soupiska:

Daniel Každan – B, Ú
Zbyněk Lukeš – B, Ú
Michal Tomášek - O
Tomáš Němec - Ú
Václav Němec – Ú, O
Jiří Pátek – Ú, O
Richard Grund - Ú
Michal Houdek -O
Ondřej Fikar - Ú
Lukáš Dobrovolný - Ú
Marek Čermák - O
Michal Šemík - O
Pavel Michalíček - O
Roman Dvořák -  O, Ú
Milan Hajšman - Ú
Martin Málek –  O, Ú
Marek Bořil - Ú
Štěpán Hájek - O
Michal Každan - Ú
Jaromír Florián – Ú
Roman Klos - Ú

 
1.                  Turnaj 12.11.2011 – Přibyslav
Maleč – Nováci: 1 - 1 (Dobrovolný – as. Lukeš)
Maleč – Ovesná Lhota: 1 - 2 (Grund)
Maleč – Tepláci Rozsochatec: 2 - 3 (Čermák – as. Němec V, Šemík)
 
2.      Turnaj: 4.12.2011 – Chotěboř
Maleč – Česká Bělá: 1 – 4 (Tomášek – as.Fikar)
Maleč – Lipské kobylky: 1 – 6 (Málek – as. Grund)
3.      Turnaj: 17.12.2011 – Chotěboř
Maleč – Štoky: 3 – 3 (Tomášek – as. Grund, Tomášek – as. Grund, Grund – as. Pátek)
Maleč –Raňkov: 1 – 3 (Grund – as. Pátek)
Maleč – Chánov: 1 – 9 (Grund – as. Klos)
4.      Turnaj 8.1.2012 – Chotěboř
Maleč – Nováci: 1-0 (Každan)
Maleč – Ovesná Lhota: 2 - 4 (Tomášek – as. Grund, Každan – as. Fikar)
Maleč – Tepláci Rozsochatec: 1 - 5 (Němec T. – as. Každan)
5.      Turnaj: 22.1.2012 – Přibyslav
Maleč – Česká Bělá: 0 – 1
Maleč – Lipské kobylky: 2 – 5 (Michalíček, Grund)
6.      Turnaj: 5.2.2012 – Přibyslav
Maleč – Štoky: 2 -8
Maleč – Raňkov: 3 - 8
Maleč – Chánov: 2 – 7
Góly: Grund 3 , Tomášek, Němec T,Dobrovolný, Michalíček.
Asistence: Grund 2, Tomášek, Fikar
Statistika týmu:
Jméno
Zápasy
Góly
Asistence
Body
Každan - B
7/6
-25/2
1
3
Lukeš - B
9/4
-44
1
1
Tomášek - C
16
5
1
6
Houdek
2
 
 
 
Grund
16
8
6
14
Němec V
8
 
1
1
Němec T
11
3
 
3
Dobrovolný
6
2
 
2
Čermák
13
1
 
1
Michalíček
16
1
 
1
Šemík
8
1
 
1
Fikar
7
 
3
3
Málek
2
1
 
1
Pátek
8
 
2
2
Klos
6
 
1
1
Hajšman
3
 
 
 
 
Tabulka celé sezóny
 
Pořadí
Tým
Zápasů
Výher
Remíz
Proher
Skóre
+/-
Body
Úspěšnost
1
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
14
13
1
0
78:28
50
40
95 %
2
NOTOR STAR ŠTOKY
16
12
2
2
87:34
53
38
79 %
3
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
16
9
3
4
63:51
12
30
62 %
4
RAŇKOV
16
8
2
6
54:40
14
26
54 %
5
FK LIPSKÉ KOBYLKY
16
8
1
7
55:51
4
25
52 %
6
1.FC NOVÁCI
16
4
2
10
32:59
-27
14
29 %
7
FC OVESNÁ LHOTA
14
4
0
10
25:60
-35
12
29 %
8
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
14
3
1
10
34:60
-26
10
24 %
9
FUTSAL MALEČ
16
1
2
13
24:69
-45
5
10 %
 
Střelci



Pořadí
Jméno
Tým
Branek
1
Buben František
NOTOR STAR ŠTOKY
24
2
Loži Jakub
NOTOR STAR ŠTOKY
22
3
Šimon Stanislav
RAŇKOV
19
4
Fiala Ondra
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
15
5
Souček Tomáš
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
14
6
Smrček Bronislav
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
13
7
Plodík Lukáš
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
12
8
Havel Jakub
FK LIPSKÉ KOBYLKY
9
8
Žila Jan
NOTOR STAR ŠTOKY
9
8
Langer Pavel
RAŇKOV
9
11
Pleskač Marek
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
8
11
Mareš Filip
FK LIPSKÉ KOBYLKY
8
11
Grund Richard
FUTSAL MALEČ
8
11
Bulant Martin
NOTOR STAR ŠTOKY
8
15
Zvolánek Milan
1.FC NOVÁCI
7
15
Šemík Marek
FC OVESNÁ LHOTA
7
15
Chaloupka Zbyněk
FK LIPSKÉ KOBYLKY
7
15
Špinar Miroslav
FK LIPSKÉ KOBYLKY
7
15
Halák Vít
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
7
15
Hromádka Libor
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
7
15
Kubát Jaroslav
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
7
15
Kubát Jiří
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
7
15
Dobrovolný Tomáš
RAŇKOV
7
15
Krédl Petr
RAŇKOV
7
15
Dundáček Dan
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
7
15
Novák Jan
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
7
15
Pazderka Karel
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
7
28
Čejka Pavel
1.FC NOVÁCI
6
28
Koref Martin
FK LIPSKÉ KOBYLKY
6
28
Venc Martin
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
6
31
Musil Radovan
1.FC NOVÁCI
5
31
Vejnoska Karel
FC OVESNÁ LHOTA
5
31
Tomášek Michal
FUTSAL MALEČ
5
31
Horák Josef
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
5
31
Tuhý Jan ml.
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
5
31
Dáňa Aleš
NOTOR STAR ŠTOKY
5
31
Kunc David
NOTOR STAR ŠTOKY
5
31
Lančarič Martin
NOTOR STAR ŠTOKY
5
39
Zadina Zbyněk
1.FC NOVÁCI
4
39
Kohout Tomáš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
4
39
Pecha Michal
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
4
39
Rakušan Petr
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
4
39
Sobotka Luboš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
4
39
Petřík Jiří
FC OVESNÁ LHOTA
4
39
Fejt Michal
FK LIPSKÉ KOBYLKY
4
39
Chaloupka J.
FK LIPSKÉ KOBYLKY
4
39
Neuwirt Jakub
RAŇKOV
4
39
Tůma František
RAŇKOV
4
49
Kunc Adam
1.FC NOVÁCI
3
49
Smejkal Marek
1.FC NOVÁCI
3
49
Svoboda Jakub
1.FC NOVÁCI
3
49
Kreidl Milan
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
3
49
Kutlvašr A.
FK LIPSKÉ KOBYLKY
3
49
Starý Luboš
FK LIPSKÉ KOBYLKY
3
49
Němec Tomáš
FUTSAL MALEČ
3
49
Culek Vojtěch
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
3
49
Dvořák Luboš
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
3
49
Stehlík Lukáš
NOTOR STAR ŠTOKY
3
49
Vodička Petr
NOTOR STAR ŠTOKY
3
49
Pešek Radek
RAŇKOV
3
61
Souček Lukáš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
2
61
Vandál Martin
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
2
61
Furgeri Lukáš
FC OVESNÁ LHOTA
2
61
Kadlec Ondřej
FC OVESNÁ LHOTA
2
61
Kozelka Václav
FC OVESNÁ LHOTA
2
61
Šimek Filip
FK LIPSKÉ KOBYLKY
2
61
Dobrovolný Lukáš
FUTSAL MALEČ
2
61
Každan Dan
FUTSAL MALEČ
2
61
Bělák Vít
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
2
61
Miksa Miloslav
NOTOR STAR ŠTOKY
2
61
Dundáček Petr
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
2
61
Pleskač Ivan
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
2
61
Štěpán Petr
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
2
74
Dobrovolný Lukáš
1.FC NOVÁCI
1
74
Pátek Martin
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
1
74
Polreich Tomáš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
1
74
Venc Luboš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
1
74
Kolář Vladislav
FC OVESNÁ LHOTA
1
74
Petřík Milan
FC OVESNÁ LHOTA
1
74
Poklop Aleš
FC OVESNÁ LHOTA
1
74
Kutlvašr J.
FK LIPSKÉ KOBYLKY
1
74
Kutlvašr T.
FK LIPSKÉ KOBYLKY
1
74
Čermák Marek
FUTSAL MALEČ
1
74
Málek Martin
FUTSAL MALEČ
1
74
Michalíček Pavel
FUTSAL MALEČ
1
74
Šemík Michal
FUTSAL MALEČ
1
74
Boháč Zdeněk
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
1
74
Havlíček Radek
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
1
74
Chalupa Petr
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
1
74
Ledvinka Patrik
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
1
74
Tuhý Jan st.
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
1
74
Havel Lukáš
NOTOR STAR ŠTOKY
1
74
Málek Martin
RAŇKOV
1
74
Dočkal Michal
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
1
74
Pešout Milan
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
1
74
Venc Radek
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
1

 
FairPlay

Pořadí
Tým
ČK
ŽK
1
1.FC NOVÁCI
0
0
2
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
0
2
3
RAŇKOV
0
4
4
NOTOR STAR ŠTOKY
0
7
5
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
0
8
6
FUTSAL MALEČ
0
10
7
FK LIPSKÉ KOBYLKY
1
2
8
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
2
8
9
FC OVESNÁ LHOTA
2
16
Pořadí
Jméno
Tým
ČK
ŽK
1
Šemík Marek
FC OVESNÁ LHOTA
1
4
2
Pecha Michal
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
1
2
2
Polreich Tomáš
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
1
2
2
Vejnoska Karel
FC OVESNÁ LHOTA
1
2
5
Fejt Michal
FK LIPSKÉ KOBYLKY
1
1
6
Petřík Milan
FC OVESNÁ LHOTA
0
4
7
Michalíček Pavel
FUTSAL MALEČ
0
3
7
Kubát Jaroslav
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
0
3
7
Smrček Bronislav
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
0
3
7
Kunc David
NOTOR STAR ŠTOKY
0
3
7
Loži Jakub
NOTOR STAR ŠTOKY
0
3
12
Rakušan Petr
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
0
2
12
Petřík Jiří
FC OVESNÁ LHOTA
0
2
12
Čermák Marek
FUTSAL MALEČ
0
2
12
Dobrovolný Lukáš
FUTSAL MALEČ
0
2
12
Fikar Ondřej
FUTSAL MALEČ
0
2
12
Šimon Jan
RAŇKOV
0
2
18
Dobiš Marek
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
0
1
18
Pleskač Marek
A.L.C. ČESKÁ BĚLÁ
0
1
18
Furgeri Lukáš
FC OVESNÁ LHOTA
0
1
18
Kozelka Václav
FC OVESNÁ LHOTA
0
1
18
Mička Daniel
FC OVESNÁ LHOTA
0
1
18
Šemík Martin
FC OVESNÁ LHOTA
0
1
18
Havel Jakub
FK LIPSKÉ KOBYLKY
0
1
18
Každan Dan
FUTSAL MALEČ
0
1
18
Kubát Jiří
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
0
1
18
Tuhý Jan ml.
CHÁNOV CHOTĚBOŘ "B"
0
1
18
Bulant Martin
NOTOR STAR ŠTOKY
0
1
18
Langer Pavel
RAŇKOV
0
1
18
Pešek Radek
RAŇKOV
0
1
18
Fiala Ondra
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
0
1
18
Novák Jan
TEPLÁCI ROZSOCHATEC
0
1
 
 
 
Dnes již byli 2 visitors (40 hits) zde!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=